Home Inne • TWÓJ SAMOCHÓD MOŻE WRESZCIE PIĘKNIE PACHNIEĆ

TWÓJ SAMOCHÓD MOŻE WRESZCIE PIĘKNIE PACHNIEĆ

supermarket-949913_640

Ile razy zdarzyło Ci się narzekać na nieprzyjemny zapach w samochodzie? Ile razy znajomi odmawiali, gdy tylko zaproponowałeś im odwiezienie do domu? Czas z tym skończyć! Jedynym rozwiązaniem Twojego problemu będzie zakup odświeżacza powietrza. Jednak na rynku dostępnych jest wiele rodzajów tego typu produktów i trudno zdecydować się na zakup czegoś konkretnego. Propozycji mamy wiele: od staromodnych drzewek zapachowych po nowsze wynalazki z dziedziny kosmetyki samochodowej. Ciekawą alternatywą wydaje się być odświeżacz Ambi Pur Car, którego zalety docenia coraz większa liczba kierowców.

Nowatorski gadżet

Ambi Pur Car to niewielkich rozmiarów urządzenie (zaledwie 6 x 4 x 3 cm), które należy zamontować do kratki wentylacyjnej na desce rozdzielczej. Odświeżacz wykonano z plastiku, dzięki czemu jest odporny na uszkodzenia. Neutralna kolorystyka urządzenia będzie pasować do wnętrza każdego samochodu, niezależnie od rodzaju elementów wykończenia czy koloru tapicerki. Odświeżacz nie rzuca się w oczy, możliwe, że pasażer nawet go nie zauważy.

Pachnąca skuteczność

Większość kierowców pewnie nie zdaje sobie dokładnie sprawy z tego, jak działa Ambi Pur Car. Powietrze, które jest wdmuchiwane do kabiny samochodu przez otwory wentylacyjne owiewa nasączony olejkiem zapachowym materiał, dzięki czemu w samochodzie niesie się przyjemny zapach o intensywności wybranej przez kierowcę. Regulacji można dokonać za pomocą niewielkiego suwaka na przedniej ściance urządzenia. Co istotne, marka Ambi Pur proponuje wiele rodzajów zapachów, w tym dwa dedykowane specjalnie dla mężczyzn. Od teraz wybieranie odświeżacza będzie przypominało niemalże pobyt w ekskluzywnej perfumerii!

Prosty montaż

To, że zaczepienie drzewka zapachowego w samochodzie nie wymaga wielkich umiejętności, wie każdy. Jednak równie banalny jest montaż Ambi Pur Car. Po wyjęciu urządzenia z opakowania, należy odkręcić nakrętkę 7-mililitrowego zbiorniczka z olejkiem zapachowym i wcisnąć go od spodu w plastikowy korpus. Całość trzeba pionowo wsunąć w kratkę nawiewu, a następnie ustawić intensywność. Chwytak odświeżacza jest tak skonstruowany, że bez problemu dopasuje się do większości kratek wentylacyjnych. Ambi Pur Car nie ma dodatkowych haczyków obecnych w innych tego typu urządzeniach, dzięki czemu podczas demontażu nie zostaje naruszony mechanizm kierowania strumieniem powietrza w kratkach.

Wielokrotny użytek

Cena odświeżacza Ambi Pur Car bez wątpienia przewyższa cenę wspominanych wielokrotnie choinek zapachowych. Jednak warto zwrócić uwagę, że urządzenie nie jest produktem jednorazowym. W niemal każdym supermarkecie można dokupić wymienne wkłady zapachowe, co przy regularnym korzystaniu pozwala zaoszczędzić na samym odświeżaczu. Chcąc cieszyć się pięknym zapachem przez dłuższy czas, bardziej opłaca się kupić Ambi Pur Car niż inne odświeżacze.

Często zdarza się, że olejki zapachowe mają zbyt intensywny zapach i zamiast umilać jazdę, jedynie irytują kierowcę. Jednak ten problem nie dotyczy urządzenia marki Ambi Pur. Wszystkie warianty zapachowe są delikatne i na pewno nie podrażnią powonienia pasażerów!

Share This:

In Inne

Author:Tatiana Stachura

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked*

*

*